تبلیغات
fire - اطلاعیه شرکت نوکیا امیر حسین علی بخشی

fire

اطلاعیه شرکت نوکیا درباره گوشی های تقلبی در بازار ایران

به دنبال انتشار اخباری درباره این اقدام در رابطه با توزیع گوشی های ارزان قیمت چینی نوکیا N 70 (معیوب) و نوکیا N80 (با مشکل آنتن دهی) این شرکت اطلاعیه ای را صادر کرده است.

در این اطلاعیه آمده است: شرکت نوکیا لازم می داند بدین وسیله درمورد مقالاتی که اخیرا" درباره برخی گوشی های نوکیا در مطبوعات ایران منتشرگردیده توضیحاتی ارائه نماید.

محصولات مورد اشاره در این مقالات، یا محصولات اصلی نوکیا نبوده و یا از طریق نمایندگان رسمی و مجاز نوکیا وارد کشور نشده اند. در بسیاری از موارد این گوشی ها تقلبی بوده و یا اینکه مارک آنها مشابه با نوکیا طراحی و درج گردیده است مانند: NCKIA ، NOKLA و NAKIA

بدیهی است که نوکیا هیچ گونه مسئولیتی در قبال این قبیل محصولات، که توسط نوکیا تولید نشده اند و یا توسط نمایندگان مجاز ارائه و تعمیر نکردیده اند، نخواهد داشت.

شرکت نوکیا به مشتریان خود توصیه می ‌کند گوشی های نوکیا را فقط از نمایندگان مجاز نوکیا، که قادر و مجاز به ضمانت گوشی ها هستند، خریداری نموده و به این ترتیب از اصالت گوشی خریداری شده اطمینان حاصل نمایند.

خدمات مشتریان نوکیا، با شماره تلفن 02123013 ، آماده راهنمائی و پاسخگویی به مشتریان این شرکت می باشد.

شرکت نوکیا تضمین می نماید که کلیه محصولات تولید شده در 12 مجموعه تولیدی این شرکت در دنیا دارای استاندارد و کیفیت یکسان می باشند.test

نوشته شده در دوشنبه 28 دی 1388 ساعت 09:56 ب.ظ توسط RED نظرات | |