تبلیغات
fire - پرسپولیس

fire

دایی: از هواداران عذرخواهی می كنم/ این شكست یك اتفاق بود

شنبه ۲۶ دی ۱۳۸۸ ۱۸:۳۲:۴۳ نسخه چاپی

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، علی دایی گفت: "اول از همه تبریك می‌گویم به مردم بوشهر و از هواداران پرسپولیس از صمیم قلب عذرخواهی می‌كنم. ما حرفی برای گفتن نداشتیم و اشتباهات زیادی كردیم و هرچه اشتباه كردیم را تیم شاهین تبدیل به گل كرد."

وی افزود: "این بدترین باخت زندگی من بود و مستحق باخت بودیم. متاسفم برای چنین پرسپولیسی كه با این حجم اشتباه‌ات در برابر حریف ظاهر می‌شود. ما از همان جاهایی كه صحبتش را با بازیكنانمان كرده بودیم گل خوردیم."

خبرنگاری پرسید این حضور شما قرار بود شوك وارد كند كه دایی گفت: "این بازی اصلا ربطی به شوك نداشت، ما اصلا تیم نبودیم و این ربطی به مربی ندارد. نیمه اول باید 7 بازیكن را تعویض می‌كردم و اگر می‌توانستم این كار را می‌كردم. شاهین بهتر كار كرد و باید می‌برد، با همه این حرف‌ها ما باید این بازی را فراموش كنیم و تمركزمان را برای بازی‌های بعد بگذاریم."

دایی تصریح كرد "باید بهتر كار كنیم و به هیچ وجه ناامید نیستم و فكر می‌كنم كه پرسپولیس می‌تواند از این شرایط خارج شود. البته من نمی‌خواهم بهانه بیاورم ولی ما مصدوم زیاد داریم ولی این را می‌دانم كه باید با همین بضاعت كار كنیم."

وی ادامه داد: بازیكنان من 20 درصد فوتبال‌شان را هم انجام ندادند اما مطمئن باشید كه این فقط یك اتفاق بود كه دیگر تكرار نمی شود، این باخت باید ما را به خودمان بیاورد و اگر به خودمان نیاییم شكست‌های دیگری هم در راه است."

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: از دروازه‌بان تا نوك حمله همه بد بودند امروز از روزهای بد فوتبال بود و ان‌شاءالله دیگر چنین اتفاقی نمی‌افتد."

دایی در پاسخ به خبرنگاری پرسید اگر برگردید به عقب باز هم سرمربی‌گری پرسپولیس را قبول می‌كنید گفت: "قطعا قبول می‌كنم، چون من آمده‌ام كه به پرسپولیس كمك كنم و فوتبال روزهای خوب و بد دارد و من برای كار كردن در روزهای بد تجربه دارم."


نوشته شده در یکشنبه 27 دی 1388 ساعت 10:47 ق.ظ توسط RED نظرات | |